План Б

Перегляди: 1 759

planbСьогодні я звертаюся до миколаївців з проханням замислитися над стратегією особистою та стратегією об’єднання всіх проукраїнських сил в Миколаєві після виборів міського голови.

Зараз наша мета зробити крок у напрямку розвитку міста замість розвитку “дерібану”, у напрямку інтересів України замість інтересів Росії, у напрямку руйнації Гідри — корупційної системи “золотих батонів та унітазів” замість її цементування в нашому місті.

Інструментом досягнення цих пунктів є Сєнкевич (Олександре — без образ :) бізнес є бізнес), за якого ми всі зараз агітуємо, але ж сьогодні мова не про нього, а про нас з вами, про активних проукраїнських миколаївців.

По-перше, давайте розглянемо, які гравці в нас є на полі. Є чинна влада і всі державні служби та чиновники. Є різноманітні політичні партії. Є олігархи, які представлені як у владі, так і у політичних партіях. Є зовнішні гравці такі як Росія, США, Євросоюз, які переслідують в Україні свої інтереси та чинять вплив на владу, партії та олігархів. Після Майдану в нас з’явився ще один гравець — це активні громадяни, це ми з вами, це чесні підприємці, працівники, інженери, науковці, діячи освіти та культури тощо.

По-друге, давайте пам’ятати, що буває три види дії: спостереження, вплив та керування. Сьогодні про нас, про народ і про те, що ми можемо робити, і що нам потрібно робити на мою думку.

Хочу нагадати, що “проффесора” усунули активні громадяни, а не політична опозиція. Що російське військове втручання зупинили активні громадяни: волонтери та бійці-добровольці, а вже потім оговтався наш головнокомандувач і почав знімати роліки та фільми :) Армію створив також народ: волонтерський десант в МО, ті ж самі патріоти добровольці, які пішли у ЗСУ. Потім вже долучилися зовнішні гравці із санкціями, бо інакше “братський народ” проковтнув би нас, як сто років тому і Європа би просто спостерігала за цим. Також наголошую, що зараз дійсно корисні реформи штовхають активні громадяни. Наприклад, такі ініціативи як 21 Листопада, Нова Країна та інші. Тобто ми є силою, яка має потужний вплив.

Якщо переможе Сєнкевич, то нам не можна заспокоюватися та віддавати всю відповідальність меру. Сєнкевич лише зробить сприятливі умови, а краще життя будувати потрібно нам самим у співробітництві з мером. Це дуже важливо зрозуміти зараз і запланувати участь у майбутній стратегічній сесії розвитку міста, аби вплинути на наше майбутнє, та потім брати активну участь у втілювані проектів у  життя.

Якщо переможе проросійський кандидат, то я закликаю зробити мужнє зусилля над собою та не перейти до насилля, бо цього чекає кремль. Він усюди розгойдує та провокує, аби потім ввести війська та сказати Європі та США, ось бачите, там на демократичних виборах вибрали наших, а їх б’ють, ми їх будемо захищати від бандерівців. Невже це нас наближає до нашої мети?

Наш План Б полягає у створені середовища, де паразити не зможуть вижити, де корупціонери будуть голодувати, не отримавши хабаря, а суді і прокурори перестануть спокійно спати, бо будуть завалені справами на самих себе з розголосом на всю країну, на весь світ. Привертати увагу до будь-якого ганебного кроку, не давати дихати при будь-якій корупційній дії, замість фоткатися біля кожного пофарбованого паркану, як це було з колишнім мером. Знати свої права та кожного дня у кожному кабінеті виборювати їх. Це важче, ніж кидати пляшки з молотовим у міліціянітів, але ж багато країн вже пройшли цим шляхом. Вірю, що й ми здолаємо.

Нам потрібно зосередитися на тому, що ми можемо робити, об’єднавшись.  Як ми можемо контролювати міський бюджет та закупівлі і що для цього треба зробити? Які проекти в місті ми можемо робити без підтримки проросійського мера, чи вимагаючи її до перемоги, але мирним шляхом. Нам потрібно ясно розуміти, що ми хочемо та які в нас пріоритети — для цього потрібна стратегічна сесія розвитку міста, яку ми проведемо, незважаючи на те, хто буде мером. Потім взяти на себе відповідальність впроваджувати проекти, які будуть розроблені після сесії та працювати, працювати, працювати…

Це мої думки, а що пропонуєте ви?

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code