ЮІРірвці Миколаєва розпочали новий навчальний рік

Перегляди: 721

Початок нового навчального року — початок нової роботи з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму

В таких заходах завжди беруть участь не лише правоохоронці, а й самі школярі — юні інспектори руху.

В нашій області робота в даному напрямку проводиться постійно. І найголовніше, що це подобається дітям, подобається бути корисними суспільству, адже своєю роботою вони несуть знання дорожньої грамоти підростаючому поколінню. А це врятовані дитячі життя у майбутньому.

А щоб їх робота була більш цікавою, правоохоронці постійно створюють серед них атмосферу конкуренції — проводять змагання, на яких діти демонструють свої знання Правил дорожнього руху. Для них це і жага до перемоги, і обмін досвідом.

Ось і цього навчального року стартував новий сезон змагань. Вже два райони Миколаєва визначили своїх переможців, Заводський та Ленінський. Атмосфера, як завжди була напруженою. Дитячі оченята, що сяяли жагою до перемоги були неймовірними. Адже кожен учасник готувався із повною викладкою. Та й умови змагань не прості. Найважливіший етап – теоретичні знання Правил дорожнього руху. Варто зазначити, що багато дітей показали відмінні знання. Не кожен водій здатен відповісти на всі питання без жодної помилки. А білети на столах лежали такі, як в автошколах. Також на ЮІРівців очікували випробовування щодо вміння керувати велосипедом та знання жестів регулювальника. Можно сказати, що деякі юні регулювальники можуть скласти конкуренцію діючим «вартовим автодоріг».

Найяскравішим конкурсом завжди є конкурс агітбригад. Саме тут можна продемонструвати свої артистичні данні. Головна мета агітбригади – довести молодшим друзям у форматі театралізованого уроку, як правильно поводитись на дорозі. Під час даного конкурсу в залі не було байдужих. Не зважаючи на конкуренцію, діти підтримували одне одного. Не залишались осторонь і дорослі.

Але, нажаль, будь-які змагання мають підводити свої підсумки. І за результатами у Ленінському районі перемогли команди шкіл № 56 та № 28, а у Заводському – шкіл № 22 та № 31. Хоча можна із впевненістю сказати, що перемогли всі діти, і хотілось би висловити їм величезну подяку за ті добрі справи, які вони роблять для своїх однолітків. І саме цим дітям можна спокійно довірити безпеку дорожнього руху в майбутньому.6 5 3 2 1 8

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code