Андрій Садовий розповів миколаївській громадськості про транспортну сферу Львова

Перегляди: 509

У зв'язку з піднятою темою про вартість та якість пасажирських перевезень в Миколаєві, глава ГО «Центр антикорупційних розслідувань» Денис Барашковський попросив Андрія Садового поділитися досвідом у сфері організації пасажирських перевезень у Львові.

Андрій Іванович розповів про порядок визначення вартості проїзду, контролі якості наданих послуг, вимогах до перевізників і пріоритетах розвитку транспортної сфери у Львові. Він зазначив, що якість перевезень в муніципальному транспорті контролювати легше, і тому зроблений акцент на розвиток муніципальних компаній! А також, що важливо, розвиток електротранспорту для зменшення шкідливого впливу на екологію міста! Порадувала також ідея про організацію велодоріжок у місті — адже рух і спорт — це здоров'я і життя!

Хочеться «по-білому» позаздрити Львову, що виконавча влада ставить перед собою ті завдання і, що головне, впроваджує їх у життя (!), Які спрямовані в першу чергу на турботу про пасажирів і городян, а не «грошові мішки», які «гроблять» пасажирів, городян, дороги, атмосферу міста.

Ми будемо наполягати на тому, щоб наші чиновники зайняли чітку позицію щодо захисту інтересів тих, хто їх вибирав! І виконували свої обов'язки з планування та організації безпечних, якісних, своєчасних, дешевих, екологічних і зручних пасажирських перевезень в місті!

Статистика попереднього сайту:         Перегляди: 361

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code