Білоцерківські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 200 млн. гривень

Перегляди: 1 348

Білоцерківська ОДПІ з початку 2017 року надала матеріали до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо вчинення кримінальних правопорушень за якими було розпочато п’ять кримінальних проваджень. Чотири з них стосуються привласнення, розтрати, або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та одне – за ухилення від сплати обов’язкових платежів: зборів та податків

Новини Білої Церкви: Білоцерківські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 200 млн. гривень

Оперативники управління нещодавно ліквідували один «конвертаційний центр», суб’єкти господарювання якого були залучені до діяльності транзитно-конвертаційної групи та реалізовували послуги на суму більше 200 млн. грн. У вигляді оплати за роботи та послуги на рахунки транзитно-конвертаційних груп надходили безготівкові грошові кошти від суб’єктів господарювання реального сектору економіки, після цього гроші були конвертовані у готівку у вигляді винагороди в розмірі від 10 до 12%. На сьогоднішній день проводяться всі необхідні заходи для встановлення місця знаходження директорів всіх «фіктивних» підприємств, які були задіяні у схемах конвертації.

Також була виявлена і ліквідована схема привласнення та розкрадання коштів з бюджету на загальну суму понад 8 млн. грн., які були виділені на очищення лісових масивів в Київській області.

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області під час проведення операцій «Нафтопродкт-2017» та «Акциз-2017», здійснили заходи для забезпечення протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Так, було вилучено 254 далла спирту на загальну суму 279,4 тис. грн. та 0,6 тони паливно-мастильних матеріалів на суму 13,53 тис. грн.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code