Чому насправді Коломойський закрив «95 квартал»

Перегляди: 1 351

Найбільше від рішення Коломойського не випустити в ефір «Вечірній квартал» програє, як це не парадоксально, Президент. А виграє «Вечірній квартал»

1. «Вечірній квартал» — це один із найкращих і найвдаліших політичних проектів в країні. Свого часу він плідно працював на Тимошенко, потім на Хорошковського, останнім часом на Коломойського і проти Порошенка (давайте згадаємо знаменитий ролик із Зеленським). «Квартал» за ці 10 років змінив низку телеканалів, але, на відміну від Шустера, до нього не прилипло негативне ставлення значної маси людей. Чому? Тому, що їхні жарти завжди були набагато тоншими, ніж політична мімікрія Шустера.

2. Мало хто знає, але останнім часом стосунки «Кварталу» і «плюсів» були доволі складними. Але вони змушені були «терпіти» один одного, бо «Квартал» утримував високі рейтинги «плюсів» (був одним із «стовпів», на яких тримався рейтинг). Також це сатиричне шоу зв'язане контрактом і тим, що сьогодні навряд чи є якийсь канал, який готовий був би стільки платити і стільки дозволяти.

3. Я впевнений, що найближчим часом ми дізнаємося, що в програмі, яка не вийшла, були якісь жарти про Корбана, і це ніби то стало причиною зупинки проекту. Проте в масовій свідомості буде закладено інший міф — Коломойський і Порошенко домовилися не випускати програму. І взагалі про щось домовилися. А тому випустили Корбана, тому «БПП» підтримає Одарича в Черкасах і т.д. І лише незначна частина політикуму розумітиме, що ніяких подібних домовленостей немає і бути не може. Вони — вороги, не опереткові, а реальні.

4. Коломойський зіграв свою традиційну волюнтаристську гру. Так само, свого часу закривалася «Газета по-київськи», так само закривався Шустер. Коломойський — гравець великого рівня і він прекрасно розуміє, що можна пожертвувати двома пунктами рейтингу плюсів заради більшої перспективнішої вигоди. Зараз йому потрібно виграти час заради збереження «Приватбанку». Перший крок до цього — два місяці домашнього арешту Корбана. Другий крок — зняти «Вечірній квартал» з ефіру. Коломойський чудово розуміє, що в масовій свідомості саме він, Коломойський, буде жертвою цензури. В масовій свідомості буде закладено думку, яку нав'язуватимуть ЗМІ самого Ігоря Валерійовича: його змусили закрити «Квартал». І при цьому мало хто задумається над питанням, а чи міг Коломойський попросити «Квартал» дещо розслабитися і менше «мочити» Президента. Відповідь дуже проста — звичайно міг і мав всі можливості зробити так, щоб «Квартал» дослухався до його думки. Але чомусь пішов найбільш радикальним шляхом, який найсильніше вдарить саме по Порошенку.

5. Закриття «Кварталу» — це не тільки бажання виграти час. Це спроба закріпити в масовій свідомості думку, що головна жертва режиму — сам Коломойський. У майбутній війні за «Приват» цей образ найбільш вигідний для Коломойського.

Джерело: ДС

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code