Депутат проникся проблемами Кінбурнської коси

Перегляди: 860

Андрій Вадатурський просить Генпрокуратуру перевірити законність приватизації землі на території ландшафтного парку «Кінбурнська коса» та Національного парку «Білобережжя Святослава»

Народний депутат України від фракції Блок Петра Порошенка Андрій Вадатурськийзвернувся з депутатським запитом до Генерального прокурора України з проханням перевірити діяльність керівництва регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» та Національного парку «Білобережжя Святослава» в Миколаївській області.

«Голова громадської організації «Центр антикорупційних розслідувань» Д.Барашковськийзвернувся до мене щодо незаконної приватизації земель рибколгоспу «Свідомість» та територій регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» і Національного парку «Білобережжя Святослава». Вивчаючи це питання з’ясувалося, що службові особи Очаківського райдержадміністрації та відділу Держкомзему в Очаківському районі перевищили свої службові повноваження, передавши у власність громадянам 12 земельних ділянок загальною площею 23,6 га. Враховуючи таку ситуацію, звернувся із депутатським запитом до Генерального прокурора України з проханням перевірити діяльність керівництва регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» та Національного парку «Білобережжя Святослава»», – сказав Андрій Вадатурський.

hhhhhhh1i

ghgh2

 

Народний обранець також попросив Генерального прокурора України перевірити законність приватизації вищезазначених земельних ділянок та в разі підтвердження незаконних дій вжити відповідних заходів.

Прес-служба народного депутата України 

 Андрія Вадатурського

Статистика попереднього сайту:   Перегляди: 891

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code