Тетяна Казакова зробила свій вибір серед проектів громадського бюджету Миколаєва

Перегляди: 949

У середу, 21 лютого, в. о. міського голови — секретар міської ради Тетяна Казакова проголосувала за проекти громадського бюджету, подані мешканцями Миколаєва для поліпшення міського простору та життя міста

IMG_7762

Свій вибір Тетяна Казакова зробила у пункті голосування, що розташований у холі департаменту з надання адміністративних послуг міської ради.

Вподобала секретар міської ради ідеї про створення великого спортивно-розважального комплексу «Котигорошко» (великий проект) та постановку й показ театральної вистави соціального змісту «Соловейко з одним крилом» у районах міста Миколаєва (малий проект).

—  Ми зобов’язані підтримувати молодь, адже саме ініціативні та креативні молоді люди будуватимуть наше місто та країну. Ми повинні піклуватися про людей похилого віку, тому що старість треба поважати. А діти завжди дуже потребують нашої з вами уваги та любові. Я вважаю своїм боргом їм допомагати, тому підтримала саме ці проекти, — зізналася Тетяна Казакова.

Нагадаємо, що вже 21 лютого о 17:30 Координаційна рада з питань громадського бюджету прийме виборчу скриньку від департаменту надання адміністративних послуг міської ради та опрацює голосування в паперовому вигляді, звірить заповнені бланки з імпортованими поданими даними на сайт Громадського бюджету.

Зазначимо, що віддати свій голос за проекти громадського бюджету в електронному вигляді на офіційному сайті можна до 24:00 21 лютого.

Загальні результати голосування будуть оприлюднені 22 лютого.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Источник mkrada

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code