У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ЗАМІСТЬ СТАЛЕПРОКАТНОГО ЗАВОДУ ПОБУДУЮТЬ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК

Перегляди: 8 201

Девелоперська група Ukrainian Development Partners (UDP) розпочинає реалізацію проекту по створенню індустріального парку в Білій Церкві

29d498be4e0bb0709ac89eca1ec7a851_L

Про це повідомляє «РБК-Україна».

Так, ключовими напрямами розвитку парку стануть проекти в галузі переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики і машинобудування.

Для будівництва парку UDP має намір придбати земельну ділянку площею 50 га на території Білої Церкви у групи компаній «Євро Фінанс Лтд» іранського бізнесмена Алі Мохаммада Хані Омрана.

«Сторони знаходяться в процесі здійснення операції і не розголошують її комерційні параметри», – йдеться в повідомленні компанії.

«Індустріальні парки — це дієвий інструмент залучення зарубіжних інвесторів і створення нових робочих місць. Ми розраховуємо, що індустріальний парк в Білій Церкві внесе істотний внесок у прискорення зростання економіки України», — заявив перший віце-президент УСПП, мажоритарний акціонер UDP Василь Хмельницький.

Виконавчий директор індустріального парку в Білій Церкві Андрій Бринзило у свою чергу зазначив, що земельна ділянка площею 50 га буде використовуватися під будівництво першої черги індустріального парку в Білій Церкві, а в подальшому планується розширення земельної площі для розвитку проекту.

  • Ukrainian Development Partners створена в 2002 році як керуюча компанія для консолідації активів та операцій у сфері нерухомості.
  • Серед проектів компанії, зокрема, міжнародний аеропорт «Київ», торгово-розважальний центр Ocean Plaza, столичні житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто» та інші.
  • Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Інвестує в розвиток різних бізнесів в Україні, зокрема UDP (девелопмент), «Біофарма» (фармацевтична галузь), Star Media (виробництво кіно- і телепродукції), РТМ (національний оператор реклами). Фонд Василя Хмельницького K.Fund підтримує ряд освітніх і громадських ініціатив.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code