Злодії і «шістки» злодіїв у керівництві Миколаївщини

Перегляди: 844

Почну з того, що громадськість Миколаївщини повинна висунути кореспондента сайту «Преступности.Нет» Гомонюка номінантом однієї з журналістських премій — і за роботу, і за принциповість та мужність. Публікація «ділової» СМС-переписки депутата облради Барни з бандитом «Мультиком» та сестрою-подільницею голови облради Москаленко є належним підтвердженням цих його якостей

А тепер по суті. На додачу до виявлених останнім часом злочинів Романчука,Соколова, Чмира та інших місцевих службовців і «політиків» ледь прикрита корупційна діяльність облради та ще й поєднана з ганебним лакейством депутатів ще раз підтвердила загальновідоме — область знаходиться в руках злодіїв і політичних пройдисвітів. Протягом двох з чимось років я на цьому наголошую публічно за кожної нагоди, в тому числі у центральних ЗМІ, з метою привернення уваги і належного реагування відповідних високопосадовців, органів і служб.

Часто запитують, як воно так сталося. Та дуже просто: шарлатанська партійно-політична система — а вона в Україні є саме такою, починаючи зверху — в принципі не може складалися з чесних і порядних функціонерів (принаймні, тривалий час), тож і миколаївські обласні осередки різних партій, в тому числі так званих демократичних, врешті решт, в більшості випадків попадали а руки злодіїв. Або, що все одно, ставлеників злодіїв, яких у просторіччі звуть «шістками».

До того ж, як ми знаємо, політичні шулери постійно перетасовують політичні колоди, і на поверхні залишається те, що й має залишитися відповідно до законів фізики. Так до керівництва «Фронтом змін», «Об'єднаної опозиції „Батьківщина“», а згодом «Народного фронту» на Миколаївщині свого часу «піднялися» «Меріков і його команда». А потім, завдяки Євромайдану і народній довірливості, за повної відсутності політичної конкуренції, «обійняли посади».

І почали не тільки красти у всі можливі способи, про що вже багато говорилося, але й «відкладати яйця» — просувати «своїх людей» у владу і привладні партії. Будь-які паразити постійно розширюють ареал свого існування, так і політичні паразити — вони намагаються проникнути всюди, де є сприятливі умови. У 2015 році таким «теплим гніздом» для паразитів стала і обласна партійна організація партії «БПП-Солідарність» — Меріков нафарширував її своїми «шістками», як глистами.

Цьому паразитарному «заплідненню» усіляко сприяв тодішній голова партійного осередку Андрій Вадатурський, який чи то за домовленістю з Меріковим, чи в силу своєї високої зарубіжної освіти, чи то простоти душевної, взяв собі у заступники «шісток» Мерікова і фактично зробив обласну партійну організацію БПП партією цих «шісток». Наступний «крок вперед» — формування «шістками» списків кандидатів у депутати місцевих рад. А далі вже «справа техніки» — виборчі механізми перетворюють кандидатів у депутати у депутатів.

Тепер два риторичних питання:

1. Можуть «шістки» злодіїв бути чесними депутатами?

2. Можуть депутати, спеціально підібрані «шістками» злодіїв для «вирішення питань», бути чесними депутатами?

Відповідь очевидна — ні, як і відповідь на питання «що ж робити?». Гнати! Причому, не через одного, а всіх! І починати треба з тих, хто спочатку виконав завдання Мерікова по «партійному будівництву», а потім — по «формуванню» корупційно орієнтованого депутатського корпусу.

Адже ж вони, ці «шістки» Мерікова, тепер теж депутати, продовжують і далі виконувати завдання свого шефа-злодія, й інших депутатів до корупційної діяльності схиляють. В області їх називають «талпами» — за прізвищем самої наближеної до Мерікова «шістки», яку той вже призначив «куріровать тє же вопроси, которимі занімался Романчук» — тобто, корупційні «схеми» і «цепочки».

Тож я цілком підтримую позицію Юрія Бірюкова щодо повної зачистки обласної партійної організації і депутатського корпусу від «яєць Мерікова» — це треба було б зробити одразу ж після відсторонення від партійної посади Андрія Вадатурського, як я пропонував. Але краще пізно, ніж ніколи, бо попереду — «Нові корупційні пригоди Мерікова і його команди».

 

Источник: lb.ua
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code