27 ТРАВНЯ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПРОЙДЕ ЕКО-ПІКНІК

Перегляди: 691

27 травня на Торговій площі відбудеться Еко-Пікнік в Білій Церкві. Цей захід організовано на підтримку всесвітнього Дня Землі

fbef5456f113816338a0b4f6cfe2c4a5_L

Організатори запрошують завітати всіх охочих, хто бажає поспілкуватися на тему ставлення до рідного міста, екології, до публічних просторів та сусідських взаємин.

Обіцяють, що можна буде повалятися в гамаках та й просто на траві, покуштувати здорову їжу, слухати еко- лекції та ділитись досвідом цікавих еко-проектів. А ще слухати гарну музику, грати в ігри, вигравати призи.

На одній з галявин будуть розміщені вольєри з песиками із притулку (не зовсім зрозуміло з якого притулку, його в Білій Церкві немає, — ред.), які чекатимуть на люблячого господаря. Ви зможете з ними погратися, погодувати, а, можливо, саме тут знайдете вірного вухастого друга. Власників домашніх тварин також запрошують на захід, адже тут вони зможуть безкоштовно отримати консультацію ветлікарів, зробити своїм улюбленцям щеплення від сказу.

plakat

План розміщення Еко-пікніка

Ще одна ініціатива від Департаменту житлово-комунального господарства буде започаткована на Еко-пікніку: обмін батарейок, пластмасових пляшок тощо на фішки «Будь еко», які можна буде обміняти на подарунки: морозиво, снеки, квитки на гойдалки тощо.

Також в рамках заходу передбачається екскурсійний маршрут по місту на тролейбусі. Початок поїздки — зупинка на Соборній площі. Їхатимуть лише три тролейбуси об 11:00, 13:00 та 15:00.

Гарних розваг!

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code