«Воля» прокоментувала заборону російських соцмереж та інтернет-ресурсів

Перегляди: 363

Компанія «Воля» прокоментувала указ Президента про введення нових санкцій, зокрема заборону доступу на території України до сервісів Mail.ru і соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники» та відмітила, що цей процес буде трудомістким і ресурсовитратним для всіх інтернет-провайдерів України

5f619d

«Дане списку санкцій рішення має безсумнівний вплив на більшість бізнес-процесів компанії, а також на відносини з абонентами, тобто безпосередньо впливає на відносини компанії з фізичними та юридичними особами», — наголошується в повідомленні.

Як повідомляє провайдер, компанії знадобиться деякий час для того щоб узгодити та розробити подальші дії відносно виконання даного указу.
«Процес виконання указу вже прийнятий в роботу фахівцями технічного і юридичного департаментів компанії. Ми детально оцінюємо ризики і наслідки, тому поки рано говорити про кінцеві терміни виконання указу», — підкреслили в компанії.

Нагадаємо, що вчора Петро Порошенко підписав указ про введення санкцій проти Росії. Відтепер інтернет-провайдерам забороняється надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до наступних ресурсів: «Mail.ru» (www.mail.ru), «Вконтакте» (www.vk.com) і " Однокласники "(www.ok.ru), а також до ряду сервісів російського порталу yandex.ru та інших російських ресурсів.

Як зазначено у документі, санкції проти російських інтернет-ресурсів встановлюються на три роки.

ГК «Воля» знаходиться в управлінні приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer і фонду Providence Equity Partners. Крім того в Київській області ТОВ «Воля-Кабель» є найбільшим провайдером послуг кабельного телебачення, займає істотну частку на ринку послуг інтернет-доступу.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code