49 підприємств Білої Церкви проігнорували нараду щодо організації військового обліку призовників

Перегляди: 604

На днях в Білоцерківській міській раді була проведена невідкладна нарада на якій розглядались нагальні питання щодо порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2017 року

b00207

Для виконання Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” керівники всіх установ, підприємств, організацій та навчальних закладів зобов’язані на вимогу військових комісаріатів забезпечити своєчасне прибуття до призовних дільниць громадян України призивного віку.

Практично всі керівники підприємств, організацій та установ Білої Церкви з високою відповідальністю поставились до цієї наради та прибули на зустріч для того щоб доповісти про стан виконання нормативних актів по призову.

Однак, 49 підприємств нашого міста проігнорували координаційну нараду, незважаючи на те, що були завчасно попереджені про її проведення.

Нагадуємо, що посадові особи та громадяни України несуть відповідальність за порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу (ст. 42 п. 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”):

«Керівники, інші посадові особи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форм власності та громадяни України, винні у порушенні порядку військового обліку, допризовної підготовки, приписки до призовних дільниць, призову на строкову військову службу, проходження служби у військовому резерві, проходження зборів, мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності, прибуття за викликом до військового комісаріату, а також у вчиненні інших порушень законодавства про військовий обов'язок і військову службу, несуть відповідальність згідно із законом».

Звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання законодавства про військовий обов’язок і військову службу. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code