На аеродромі «Біла Церква» активно проходять польоти

Перегляди: 152

На аеродромі «Біла Церква» відбулась низка авіаційних операцій

DSC09989b

У вівторок, 25 вересня, під час обльоту літака Ан-12 української авіакомпанії «Cavok Air» авіафахівці провели ретельне його обстеження.

Наступного дня після надання повного спектра послуг з технічного обслуговування цей повітряний красень вилетів з аеродрому за маршрутом «Біла Церква-Бориспіль».

Довго чекати на інший літак аеродрому не довилось. У четвер, 27 вересня, Ан-12 авіакомпанії «Україна-Аероальянс» перелетів внутрішнім рейсом з Одеси до Білої Церкви на технічне обслуговування. Того ж дня, спеціалісти авіапідприємства провели діагностику систем літака на виявлення недоліків у роботі повітряного судна.  Паралельно з вантажними літаками на білоцерківському летовищі здійснювала польоти мала авіація. Варто зазначити, школа пілотів «Авіатор» — одна з небагатьох успішних шкіл нашої держави, яка надає первинну льотну підготовку більшості починаючим пілотам України.

Загалом на аеродромі «Біла Церква» постійно кипить робота, тут здійснюються зліт, посадка, ознайомчі польоти, обльоти, навчально-тренувальні та навчальні польоти. Підприємство «БВАК» продовжує створювати належні умови для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден вітчизняного та іноземного виробництва в корпусах ангарного типу.

Як говорить народна мудрість, з малого старту завжди починаються великі справи.

Источник idbc

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code