9 чергових садочків, які працюватимуть в липні у Білій Церкві

Перегляди: 508

Під час прес-конференції, Геннадій Дикий розповів про плани на 2017 рік щодо капітального ремонту навчальних закладів

Новини Білої Церкви: 9 чергових садочків, які працюватимуть в липні у Білій Церкві

Враховуючи те, що в І кварталі 2017р. був перевиконаний бюджет розвитку міста на 19,5 млн. гривень, ці кошти тепер будуть спрямовані на виконання необхідних робіт в дорожньому господарстві, освіті, охороні здоров’я та ін.

В міському бюджеті на цей рік закладено кошти на капітальні та поточні ремонти навчальних закладів Білої Церкви. Після закінчення навчального періоду розпочнеться проведення цих робіт. В дошкільних навчальних закладах ремонтні роботи проводитимуть влітку, це обумовлено тим, що саме в цей період його відвідує найменша кількість дітей.

Як відмітив Геннадій Дикий, згідно Санітарному регламенту дошкільних навчальних закладів проведення ремонтних робіт у присутності дітей заборонено. Тому в Україні вже не перший рік практикується об’єднання садочків улітку, так працюють дошкільні заклади у Вінниці, Києві, Харкові, Львові, Білоцерківському районі та ін.

У зв’язку з проведенням планових ремонтів у дошкільних навчальних закладах, останніми роками в садочках Білої Церкви відбувається об’єднання груп, а деякі заклади призупиняють своє функціонування на період ремонту.

З міського бюджету нашого міста для проведення необхідних ремонтних робіт в період 2016—2017 р.р. були значно збільшені видатки для кожного закладу міста.

Так, ще у 2015 році для одного садочка на косметичний ремонт виділялось всього 4 тис. грн., у 2017 році для цих робіт виділено 33 тис. грн… На капітальний ремонт дошкільних навчальних закладів міста передбачено 9,2 млн. грн. коштів з міського бюджету.

На даний час проводиться підготовка для функціонування дошкільних закладів у літній період.

Нагадаємо, що згідно з до п. 11 «Положення про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, під час оздоровлення дітей разом з батьками в літній період за ними зберігається місце у садочку протягом 75 днів.

Як показує щорічний моніторинг дошкільних закладів, кількість дітей, що відвідують садочок влітку значно скорочується, оскільки більшість батьків забирають дітей на оздоровлення. Показник відвідування в цей період становить всього 20-25% від загальної чисельності.

В період з 03.07 по 13.08 дошкільні навчальні заклади будуть працювати в особливому режимі. Це пов’язано з дотриманням вимог безпеки життєдіяльності дітей під час проведення капітального та поточного ремонту приміщень, систем опалення та водопостачання, майданчиків та ін.

Під час тимчасового ремонту садочків та призупинення їх роботи, батьки, які не матимуть можливість скористатися відпусткою в цей період матимуть можливість перевести дітей у садочки, які будуть черговими та працюватимуть у кожному районі нашого міста. Батьки зможуть перевести дитину не тільки у сусідній навчальний заклад, а й до того, що знаходиться поруч з їх роботою. Для цього батькам необхідно повідомити про своє рішення завідувача свого дитячого садочка, а весь пакет документів для тимчасового переведення буде готувати керівництво закладу.

Для комфортного відвідування дітей дошкільних навчальних закладів влітку планується, що будуть функціонувати дев’ять садочків.

Чергові садочки розроблять заходи, які зможуть забезпечити цікавий відпочинок дітей та створять максимально комфортні умови для їх перебування.

В липні 2017 року в Білій Церкві працюватиме 9 чергових садочків в різних районах міста:

  • ДНЗ №21 «Малятко» (вул. Турчанінова,10) прийматиме дітей з ДНЗ №20,13.

ДНЗ №1 «Веснянка» (вул. Дачна,45) ­­‑ ДНЗ №2,4,19, 9.

  • ДНЗ №22 «Ластівка» (вул. Першотравнева, 59-А) – ДНЗ №26,16,25, 29.
  • ДНЗ №6 «Зіронька» (вул. Андрея Шептицького, 2) — ДНЗ № 5, 18,7.
  • ДНЗ №35 «Вербиченька» (провулок Павліченко, 9) — ДНЗ №28, 23, 15.
  • ДНЗ №14 «Оксанка» (вул. Євгена Деслава,16А) — ДНЗ №3, НВК «ЗОШ №13- ДНЗ».
  • ДНЗ №17 «Усмішка» (вул. Некрасова,139) — ДНЗ №11, 24, 12.
  • ДНЗ №32 «Оленка» (вул. Митрофанова,10) — ДНЗ №30,31,33,34, 36.
  • ДНЗ №8 «Золотий півник» (вул. Івана Кожедуба,165) — ДНЗ №10, 27.

Пізніше, під час засідання виконавчого комітету міської ради буде затверджений остаточний перелік чергових ДНЗ.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code