НАБУ проводить обшук у керівника Держгеонадр у справі «бурштинової мафії»

Перегляди: 253

Детективи НАБУ прийшли в офіс Держгеонадр з обшуком

10_main_ukr

У середу, 21 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України проводять обшук в офісі т.в.о. голови Державної служби геології та надр Олега Кирилюка, повідомила прес-секретар Держгеонадр Наталія Мелень.

За її словами, слідчі дії пов’язані з розслідуванням справи про незаконний видобуток бурштину, фігурантом якої є народний депутат Борислав Розенблат.

«Представники НАБУ вилучають всі документи, які пов’язані із процесом надання спеціальних дозволів на видобування надр, зокрема бурштину.  Як я зрозуміла, мова йде про документи, які можуть довести причетність Кирилюка до справи Розенблата, який обіцяв іноземній компанії пролобіювати внесення законодавчих змін суто в її інтересах», — заявила Мелень на своїй сторінці в Facebook.

Прес-секретар Держгеонадр додала, що на момент вилучення документів співробітники служби мають залишатися на своїх місцях. Олег Кирилюк також має залишатися в Держгеонадрах до кінця обшуку.

Нагадаємо, що Борислава Розенблата разом з ще одним нардепом Максимом Поляковим підозрюють в сприянні приватній компанії з ОАЕ для прийняття вигідного закону для отримання ліцензій на видобуток бурштину.

За даними слідства, довірені особи нардепів отримали від представника іноземної компанії хабар на загальну суму понад $300 тис.  Ці кошти використано для підготовки законопроектів, незаконного впливу на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, суду та прокуратури з метою безперешкодного ухвалення рішень на користь іноземної компанії.

Глава НАБУ Артем Ситник вважає, що наявних доказів достатньо, щоб позбавити Розенблата і Полякова депутатського імунітету. Відповідне клопотання вже направлено генпрокурору Юрію Луценку. Всього у цій справі правоохоронці затримали сімох осіб.

Источник Новое время

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code