Адвокат головлікаря в справі про розтрату коштів отримав замовлень на мільйон від його лікарні

Перегляди: 208

КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» з 2018 року уклало з АО «Олешко і Скрипка» угод на надання юридичних послуг на загальну суму 1,09 млн грн

SHyshka-Skrypka

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя»

За даними «Прозоро»Так, «ЗОКЛ» за результатами тендеру 13 квітня поточного року уклало угоду АО  «Олешко і Скрипка» на надання юридичних послуг вартістю 378 тис грн. За договором, адвокатське об’єднання має складати і погоджувати господарські і цивільно-правові договори, правовий аналіз договорів клінічних досліджень, представляти замовника у суді, надавати відповіді на запити про надання публічної інформації, консультувати щодо організації та здійснення публічних закупівель, забезпечувати супровід під час взаємодії із правоохоронними органами (в тому числі з питань проведення слідчих (розшукових) дій, обшуку), вести переговори із контрагентами з питань укладання договорів, розробляти внутрішню документацію, тощо.

Для АО  «Олешко і Скрипка» це стало вже четвертим замовленням від запорізької обллікарні і їх сума сягнула 1,09 млн грн. І лише на 34 тис. грн це адвокатське об’єднання отримало замовлень від інших держустанов.

АО «Олешко і Скрипка» заснували відповідно Олексій Олешко та Павло Скрипка. Останній є адвокатом головного лікаря КУ «ЗОКЛ» Ігоря Шишки в кримінальній справі, де його звинувачують у закупівлі у 2012 році недоукомплектованих автомобілів швидкої допомоги, чим завдано збитків на 13 млн грн.

В останньому тендер конкуренцію АО «Олешко і Скрипка»  склало ТОВ «Недержавна служба безпеки» Сергія Рогожина. Для фірми це взагалі була перша участь в публічних закупівлях. При цьому, адреса державної реєстрації «Недержавної служби охороин» – вулиця Олени Теліги, 4 в Києві. Тут же знаходиться київське представництво АО «Олешко і Скрипка»”.

Минулорічний тендер на аналогічні послуги для обласної лікарні АО  «Олешко і Скрипка» розіграло зі своїми партнерами по асоціації «Правове об’єднання «Арбітр».

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code