Активісти показали «палац» керівника волинської лікарні

Перегляди: 673

В інтернеті опублікували світлини будинку, в якому мешкає головний лікар Волинської обласної дитячої лікарні Григорій Ващилін

Активісти волинського осередку “Антикорупційного руху” Валентина Наливайченка пов’язують факт зведення будинку з незавершеним будівництвом перинатального центру.

“Виявляється доступ до розподілу бюджетних коштів на будівництво (а це щороку були мільйони гривень) має Григорій Ващилін. Має та й має. Цей факт нікого б не здивував, якби не невеликий палац, що виріс в селі Липини на вулиці Богуна за якихось 800 метрів від лікарні. У цьому будинку він мешкає з громадянською дружиною Зінаїда Гнатюк і напевне ділянка оформлена на неї. У цьому будинку “ночує” позашляховик “Тойота Ленд Крузер”, який можна бачити на парковці біля лікарні. Пересувається цим автомобілем Зінаїда Гнатюк”, – кажуть активісти.

“Просимо прокуратуру та міліцію Волині перевірити, за які кошти зводився цей будинок. Наразі волинський осередок “Антикорупційного руху” направив запити в відповідні органи, аби отримати інформацію про власника ділянки, на якій стоїть будинок. Також звертаємося до волинян. Якщо Ви маєте інформацію про незаконні дії Григорія Ващиліна, надсилайте інформацію на електронну скриньку antikor.volyn@gmail.com”, – закликають мешканців області.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code