АМКУ має перевірити пропоновані Мінінфраструктури зміни до збірника залізничних тарифів, – Мінфін

Перегляди: 345

Міністерство фінансів України вважає, що Антимонопольний комітет повинен перевірити проект наказу Міністерства інфраструктури «Про внесення змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов'язані з ними послуги»

853173

АМКУ / znaj.ua

Про це повідомляє uaprom.

«З урахуванням звернення представників металургійної галузі щодо невідповідності даного проекту наказу законодавству у сфері захисту економічної конкуренції Мінфін підкреслив необхідність перевірки даного проекту Антимонопольним комітетом України в частині оцінки можливих негативних наслідків реалізації запропонованих заходів», − йдеться у відповіді Мінфіну на відповідний запит народного депутата Дмитра Шпенова.

Мінфін також повідомив, що розглянув проект наказу Мининфаструктуры і відправив головному розробнику свої зауваження та пропозиції.

Нагадаємо, що українські металурги виступили проти ініційованих Мінінфраструктури змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах країни. Учасники ринку стверджують, що нововведення призведе до подорожчання вантажоперевезень і зростання корупції в галузі.

10 липня був опублікований проект наказу міністерства, яким, зокрема, передбачається включення в найменування видів перевезень, робіт і послуг, які виконуються залізничним транспортом за вільними (договірними) тарифами, плати за використання власного вагона ПАТ «Укрзалізниця», наданого для перевезення вантажу у межах України.

Источник 24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code