«Амністія» в обмін на добровільну здачу незареєстрованої зброї, боєприпасів та небухівки

Перегляди: 339

Незаконне вивезення зброї з зони АТО є одним з чинників збільшення правопорушень з використанням вогнепальної зброї та вибухівки. Саме тому білоцерківські поліцейські нагадують всім мешканцям Білої Церкви про кримінальну відповідальність за незаконне зберігання, збут, придбання чи передачу боєприпасів, зброї та вибухівки.

Новини Білої Церкви: Білоцерківські поліцейські пропонують мешканцям Білої Церкви добровільно здати до поліції незареєстровану зброю, боєприпаси та вибухівку

Збут, носіння, ремонт, виготовлення холодної зброї не підтвердженої законним дозволом, карається безоплатними суспільно корисними роботами строком від 20 до 245 годин, або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років і штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів.

У випадку добровільної здачі громадянами України органам влади боєприпасів, зброї та вибухівки законодавством України передбачена «амністія» і звільнення від адміністративної та кримінальної відповідальності.

Білоцерківський відділ поліції просить всіх громадян, бажаючих добровільно здати незареєстровану зброю чи боєприпаси, звертатися за адресою: вул. Привокзальна, буд. 3, або приходити до дозвільної системи відділу поліції: вул. Шолом-Алейхема, буд. 96. Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами: 102 та 5-95-41.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code