Аудит виявив багатомільйонні порушення в «Укравтодорі»

Перегляди: 128

Державна аудиторська служба провела аудит виконання бюджетних програм «Укравтодором» у 2015—2017 роках за результатами якого повідомила про порушення на 190 млн гривень

630_360_1504006889-9977

Про це повідомляє прес-служба Держаудитслужби.

«Під час аудиту було охоплено близько 60 млрд гривень, з яких майже 35 млрд гривень спрямовано обласним службам автомобільних доріг. Також проведено класичні ревізії фінансово-господарської діяльності згаданих служб, під час яких було проведено 352 зустрічні звірки, досліджено понад 20 млрд гривень», — заявили у прес-службі.

Як наголошується, практично у кожній області встановлено випадки неефективного та нераціонального використання коштів, а також неналежного виконання ремонтно-будівельних робіт, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, тощо.

«Контрольними заходами у кожній без винятку обласній САД виявлено фінансових порушень загальна сума яких сановила майже 190 млн гривень, з яких понад 130 млн гривень – порушення напряму пов’язані із виконанням ремонтно-будівельних робіт», — йдеться у повідомленні.

Найбільше порушень виявлено контрольними заходами у САД в Миколаївській, Волинській, Закарпатській, Луганській, Полтавській та Львівській областях.

«Основною причиною допущених порушень є діюча система контролю якості в обласних САД, яка має низку недоліків», — заявили у прес-службі.

Як повідомлялося, у проекті державного бюджету на 2019 рік буде передбачено 56 мільярдів гривень на дорожнє будівництво.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code