Аваков і Гонтарєва «кришують» нелегальні обмінники

Перегляди: 652

Журналіст Олександр Дубінський розповів про «бізнес» Авакова та Гонтаревої, які «кришують» в Україні більш як 20 000 нелегальних обмінників

«Валюта купується в нелегальних точках обміну — тільки по Києву майже 5000»Сірих" обмінників. По всій країні — таких близько 20 000 обмінників.

Для порівняння, за даними Нацбанку по всій країні працюють 1850 офіційних пунктів обміну валют поза банківськими відділень.

Відчуваєте різницю? З одного нелегального пункту обміну валют міліція сьогодні збирає данину в розмірі 500 доларів на місяць. Що в сумі приносять поборникам в погонах близько 10 мільйонів доларів щомісяця.

Відкат від цієї суми перепадає і Нацбанку, який в результаті роботи «реформаторів Гонтаревої» майже повністю скоротив співробітників, які перевіряють обмінки

Нібито для боротьби з валютними спекуляціями Нацбанк ввів так звані обмежувальні заходи на ринку готівкової валюти: на сьогодні легально можна купити тільки 6000 грн. в день в одні руки з пред'явленням паспорта + 2% до Пенсійного фонду.

Ці обмеження дозволяють НБУ, який серед своїх цінностей декларує «порядність и прозорість», заявляти про те, що українці в лютому нібито продали готівкової інвалюти на $ 146,6 млн більше, ніж купили.

Що є форменого брехнею — щомісячні обсяги чистої купівлі «населенням» готівкової валюти складають близько 1 млрд. доларів". пише Дубіцький на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Джерело: Знай

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code