АВТОМИЙКА ЗЛИВАЛА СТОКИ У РІЧКУ РОСЬ

Перегляди: 800

На сторінці Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради у соцмережі Facebook з'явилася інформація про те, що під час обстеження зливової каналізації вдалося з'ясувати, як у річку Рось у районі парку «Олександрія» потрапили паливно-мастильні матеріали.

8dcbd65e1b504cf67097f96ae2a567bd_L

«13 липня 2017 року комісією з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації та безпосередньо в водні об'єкти у м. Біла Церква було проведена робота по обстеженню колектору зливової каналізації, що має вихід в річку Рось по вул. Семашка в районі бокового входу в парк «Олександрія». Обстежено більше 3 км. довжини колектора, у результаті чого виявили несанкціонований викид в мережу зливової каналізації стоків підприємства ТОВ «Агроремтехніка» (автомийка) за адресою пров. Будівельників,1.

Про цей випадок було повідомлено відповідні органи та поліцію. Комісія продовжить свою роботу з виявлення подібних врізів у зливову каналізації. Нагадаємо, 10 липня біля входу в парк «Олександрія» в річку почали стікати паливно-мастильні матеріали у великій кількості», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше активісти та місцеві депутати зафіксували масову загибель риби у р. Протока після хлорування водопровідної мережі міста. Як з'ясувалося, найбільше забруднення води відбулося з боку Консервного заводу. Після чого рішення виконкому 2 червня була створена відповідна комісія для перевірки всіх зливових колекторів.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code