Ахметов роздягає «сім'ю Януковича» в «Новоросії»

Перегляди: 542

Для «сімейного» втікача мільярдера Сергія Курченка настали геть скрутні часи. Тепер його розшукують не лише в Україні, а й квазі-республіках Донбасу

«Гаманцю» сім'ї Януковича Сергію Курченку відсьогодні заборонено в'їзд до «ДНР» та «ЛНР», а його компаніям економічну діяльність.

Першим на «кіндер-сюрприза» від Януковича ополчився ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький, звинувативши Курченка у злочинному саботажі та зриві поставок палива «молодій республіці» в цілях «дестабілізації соціально-політичного становища».

«До закінчення перевірки заборонити Курченку і його представникам, а також особам, які перебувають з ним у договірних відносинах, в'їзд на територію „ЛНР“, заборонити використання належних йому або афілійованим з ним особам активів і будь-які фінансові операції із зазначеними особами», — наказав Плотницький.

Синхронно з ним аналогічний наказ видав і інший терористичний ватажок Олександр Захарченко з тими ж формулюваннями. "Захарченко забороняє Курченку і всім афільованим з ним особам і структурам здійснювати підприємницьку діяльність на території «ДНР», — пишуть «ватні» сайти.

Те, що населення Донбасу, навіть ті його «високоінтелектуальні» представники, що волали «Путін, ввєді войска», ненавидять Януковича та його «сім'ю» ненабагато менше ніж «криваву хунту», ні в кого подиву не викликає. Але, щоб зрозуміти причину такого жорсткого копняка юному мільярдеру-вигнанцю від керівництва «молодих республік», варто згадати ситуацію в колі московських українських втікачів, яка дуже далека від спільного ностальгічного єднання.

З одного боку десь на необ'ятних російських просторах (чи то в Ростові, чи в Підмосков'ї) ностальгує за минулим Віктор Федорович. Але робить це тихо і майже непомітно. Лише зрідка його виводять перед журналістськими очима, аби той озвучив кілька написаних у Кремлі тез.

Окремо тусується «молода сімейна команда» президента-втікача в особі різних арбузових, клименків, захарченків, курченків і інших. Деякі з них обіцяють скоро повернутися на батьківщину, деякі ведуть бізнес на окупованих територіях. Зі свого боку старі регіонали на чолі з Миколою Азаровим та Володимиром Олійником бавляться в український уряд в екзилі, матюкаючи по можливості свого колишнього боса — Віктора Федоровича.

Окремо з Москви постить у «Фейсбук» свої кляузи колишній «головний по суддям» в Адміністрації Януковича Андрій Портнов, якого пов'язують з Віктором Медведчуком. Останній ситуативно дружить з Рінатом Ахметовим. Колись всі ці групи як астероїди крутилися навколо фігури свого «лідера», і не те щоб всі були задоволені, але Віктор Федорович в якості «смотрящего» якось розрулював конфлікти у своїй команді. Після втечі ж колишні представники монолітної Партії регіонів остаточно втратили пієтет і до свого колишнього «лідера» і один до одного.

Не могли ці конфлікти не позначатися і на житті терористичних республік, якими стала «мала батьківщина» більшості з них. Як усім відомо, хазяїном Донбасу завжди вважався Рінат Леонідович. Щоправда, його дуже сильно при Януковичі посунула «сім'я», яку він щиро став ненавидіти. Після окупації у Ахметова з'явився шанс відігратися. Про зв'язки найбагатшої людини України з ватажками терористів «ДНР» не писав лише лінивий. Але й пану Курченку, як порядному вундеркінду-бізнесмену хочеться мати свій гешефт на вотчині Ахметова. Арбітра у вигляді Януковича між ними уже нема, а давні образи «старого» Ахметова на юного вискочку Курченка нікуди не поділися. Тож можна не сумніватися, що за «опалою» Курченка на Донбасі стоїть саме Рінат Леонідович, який зберіг достатньо впливу на нинішню донецьколуганську «владу», аби витіснити звідти Курченка. До того ж останнім часом Ахметов зблизився з Медведчуком, отримавши в особі кума Путіна непогане лобі у Кремлі. Щодо ідеологічного змісту «заборони Курченка» в «ЛНР» та «ДНР», то й тут є великі плюси — саме на Курченка можна звалити багато соціальних проблем, а Ахметов на його фоні виглядатиме справжнім «благодійником». Поки вундеркінд Януковича наживається на мешканцях квазіреспублік, Ахметов усіляко допомогає «гуманітаркою».

Джерело: depo.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code