Ахметов зіграв у «Металург»

Перегляди: 588

«Запоріжсталь» прогнозовано готова фінансувати футбольний клуб «Металург»

Перед другим туром місцевих виборів у Запоріжжі, де фаворитом на крісло мера є ахметівець Володимир Буряк — головний інженер «Запоріжсталі», — карту «Металурга» таки розіграли.

Depo.ua ще до виборів писав, чому Богуслаєв «злив» команду, пояснюючи, що її має підхопити ахметівська «Запоріжсталь», щоб додати Буряку балів перед виборами.

Так і сталося, але перед другим туром.

У першому турі Володимир Буряк отримав 31,8% голосів, а кандидат від «БПП» Микола Фролов — 12,96%.

Щодо виборів у Запорізьку міськраду — їх впевнено виграв «Опозиційний блок» — 31%. «БПП» набрав 13%, «УКРОП» — 14%.

Ахметов у Запоріжжі впевнено будує другий Донецьк з менеджерами СКМ, які переїхали у це місто після війни.

Якщо говорити про ФК «Металург» — весь цей шум щодо банкрутства команди, який піднімали лояльні до Буряка і Ахметова люди в місті, в тому числі і ті, хто працює в самому клубі, був звичайною спланованою операцією. Найбільше про те, що Богуслаєв кинув команду, говорили на Tv5 — ахметівському телеканалу Запоріжжя.

Звичайно, було відомо, що Богуслаєв зробив ставку на підтримку демократичних сил у місті, тому йому було не до футболу. Але «ахметівці» використовують «Металург» лише у політичних цілях.

Перед другим туром виборів, оголосивши про бажання фінансувати команду, кандидат Буряк завдяки «Запоріжсталі» отримає додаткові відсотки голосів відданих вболівальників клубу. Український футбол, звичайно, не втратить клуб з 80-річною історією. Але в нашому чемпіонаті з'явиться черговий фарм-клуб «Шахтаря». А у Запоріжжі фарм-клубів «гірників» взагалі буде два — «Зоря» та «Металург».

Що могли зробити демократи, щоб цьому завадити? Мабуть, нічого. Бо знайти спонсора у регіоні, крім «Мотор Січ», у такий короткий термін, скоріше за все, було неможливо.

А на ахметівців працювали всі, включно із Запорізькою федерацією футболу, яку очолює екс-регіонал Межейко, що розганяв Запорізький майдан і отримав за це 5 років умовно.

Але, як не крути, демократам необхідно збагнути, що футбол — чудовий інструмент політичного піару.

Источник: depo.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code