Бездіяльність детективів з НАБУ обійшлася українцям у 15 млн грн

Перегляди: 422

Відомий журналіст Єгор Чечеринда порахував, скільки українці заплатили за утримання сімдесяти детективів з НАБУ, які працюють вже понад 8 місяців, і досі не посадили за ґрати жодного корупціонера

«Перші 70 детективів Національного антикорупційоного бюро України вийшли на роботу 1 жовтня 2015 року. Пішов 8-й місяць їхньої „антикорупційної“ роботи. Назвіть прізвище хоч одного високопоставленого корупціонера якого ці спеціалісти посадили за грати, чи, принаймні, на кого з них передали справи до суду.

Середня ЗП детектива — 31 тис гривень на місяць. Виходить, що з 1-го жовтня ми витратили на утримання лише штату антикорупційних детективів — 15 мільйонів 190 тисяч гривень. Це не враховуючи видатки на спецназ НАБУ, тактичні шкарпетки для нього та БТР-3 з його техобслуговуванням... Невдовзі штат детективів зросте ще вдвічі. Так що стережіться, корупціонери!!», — повідомив Чечеринда на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше в НАБУ повідомили, що передали до суду лише 9 справ щодо корупціонерів і відкрили понад 120 кримінальних проваджень за незаконну діяльність.

Джерело: Знай

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code