Біла Церква готує місто до велозмагань (СХЕМА)

Перегляди: 174

14 березня, відбулося засідання робочої групи в Білій Церкві з приводу питання розвитку велоінфраструктури в місті

23_5aaa3792eff83

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на 04563.com.uа.

Було розглянуто вже те, що зроблено і напрацьовано і запропоновано наступні кроки роботи. Зокрема взяти за основу схему веломаршрутів, скоординувати всі відділи, що пов'язані з будівництвом, реконструкцією, благоустроєм, які б надалі враховували створення велошляхів при будь-яких дорожніх роботах.

Також вирішили розробити більш детальний план велоінфраструктури з врахуванням різних типів велошляхів, призначених для поїздок на роботу, для відпочинку і спорту та туристичних поїздок. В результаті має вийти інтегрована зручна веломережа, розповідає Галина Тищенко у групі Велосипедисти Білої Церкви в фейсбуці.

Розробляється схема велодоріжок у Білій Церкві за такими основними категоріями: велоспорт, велотраспорт, веловідпочинок та велотуризм. Якщо у когось є реальні конструктивні пропозиції, ще є можливість внести їх на розгляд робочої групи. Пишіть свої пропозиції Олені Колотницькій або ж залишайте у нас в коментарях.

Подивитися карту велоінфрастуктури нашого міста ви можете за посиланням.

Зробимо наше місто зручним, комфортним та безпечним завдяки спільним зусиллям влади і належної уваги з боку зацікавленої громадськості!

Нагадаємо, цього року на дорогах Білоцерківщини відбудуться Перші міжнародні велозмагання «ВелоСОТКА Біла Церква-2018».

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code