Біла Церква перша в Україні запроваджує електронні квитки на міському транспорті

Перегляди: 448

На початку березня представники виконавчого комітету міської ради, запросили керівників та представників студентських рад нашого міста на презентацію електронних квитків для проїзду в міському транспорті для студентів

Новини Білої Церкви: Біла Церква перша в Україні запроваджує електронні квитки на міському транспорті

Максим Свірський, керівник справами білоцерківського виконавчого комітету, зауважив, що зі швидкими темпами розвитку технологій, суспільства та згідно вимог чинного законодавства України, в нашому місті виникла гостра необхідність переходу на європейську систему оплати проїзду у міському транспорті.

Для того щоб впорядкувати всю систему оплати проїзду та вивести її з тіні в нашому місті запроваджено і введено в дію систему електронних квитків. На території України деякі міста також поступово впроваджують електронну систему оплати проїзду, першою застосувала та запровадила в дію таку систему саме Біла Церква.

За словами Максима Свірського, зустріч з представниками студентів Білої Церкви повинна донести до них умови користування електронною системою оплати проїзду та допомогти їм заощаджувати кошти. При постійному користуванні буде діяти постійний механізм: чим більше їздиш, тим менше платиш.

На даний час практично весь електронний транспорт обладнаний пристроями електронної валідації, повне запровадження та користування електронними квитками буде розпочато 11 березня. Детальніше ознайомитися з системою можна за посиланням:. Пільгові категорії населення після цих нововведень продовжать користуватися громадським транспортом з використанням пільги наданої та встановленої законодавством України. Пізніше така система буде запроваджена на всіх маршрутах і на автобусах в тому числі.

Кожен студент матиме можливість купити електронний квиток на місяць вартістю 40 грн., за користування пластиковою карткою потрібно буде доплатити заставу у сумі 20 грн. (кошти з цієї застави будуть повернені після повернення пластикової картки). Початком місяця будуть вважати дату першого користування карткою.

Також кожен студент зможе придбати електронний проїзний квиток розрахований на 60 поїздок на протязі всього року. В цьому випадку вартість однієї поїздки буде становити 1.80 грн… На даний час всі студенти можуть централізовано подати списки на придбання електронних квитків до Тролейбусного управління.

При необхідності разового користування тролейбусом кожен бажаючий зможе купити разовий квиток за 3 гривні у водія або у кондуктора, а купуючи такий квиток у терміналі чи в стаціонарній касі можна буде заощадити та сплатити за нього 2.50 грн.

Вся детальна інформація про вартість електронних квитків знаходиться тут: Офіційний сайт міської ради та її виконавчих органів.

Новий тариф на проїзд був економічно обґрунтований і затверджений відповідним рішенням, ознайомитись з яким можна за посиланням: Протокол № 02 від 17.01.2017 року.

Проведення валідації буде контролюватися контролерами, а рух всіх тролейбусів по місту можна відслідковувати в онлайн режимі на цьому сайті Транспорт Білої Церкви за допомогою встановленої GPS-навігації. На даний час ведеться розробка сервісу для поповнення електронних квитків безготівковим способом.

У всіх навчальних закладах буде поширена інформація щодо користування новою системою оплати у міському електричному транспорті.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code