Білоцерківці просять у міської влади утеплити квартири та заасфальтувати дороги

Перегляди: 463

2 серпня на особистий прийом громадян, який провів міський голова Білої Церкви, прийшло 24 білоцерківця

32dc03 (1)

Питання, з якими звернулися жителі Білої Церкви, здебільшого стосувалися комунальної сфери: встановлення пандуса до будинку, оплати за ліфт мешканцям першого поверху та зменшення плати за гараж, ремонту дахів та під’їздів, утеплення квартир, асфальтування доріг, проведення водопроводу тощо.

Також білоцерківці цікавились питаннями як отримати житло у місті, чи можна побудувати дитячий майданчик, виділити місця під відпочинок на пляжі, що по вул. Вокзальна тощо.
Були підняті питання стосовно вирішення спорів із власниками комунальної квартири та сусідами, незаконних дій служб при здачі будинку в експлуатацію.

Всі білоцерківці під час зустрічі отримали вичерпні відповіді на питання, які їх найбільше хвилювали. Міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Відзначимо, що кожен білоцерківець може записатися на особистий прийом громадян міського голови, для вирішення найбільш хвилюючих питаннь. Для цього необхідно звернутись у відділ звернень громадян за адресою: м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code