Білоцерківців попереджають: у платіжках за комуналку не буде відображено субсидій

Перегляди: 886

14 червня, під час конференції начальник управління соціального захисту населення міської ради Тетяна Велігорська розповіла про процес перепризначення субсидій на новий опалювальний період, який наразі проводить управління.

e0c8ce

Так, білоцерківцям, які у платіжці на оплату комунальних послуг за травень не побачили субсидію не варто хвилюватися. Це пов’язано з тим, що управління соціального захисту населення наразі опрацьовує інформацію про: доходи громадян за новий період, склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг та прострочену заборгованість понад два місяці. За даною інформацією відбудеться перепризначення субсидій на новий сезон. Субсидія, яка не відображена у платіжка у травні місяці обов’язково буде призначена заднім числом.

Всім субсидіантам рекомендують сплатити обов’язковий платіж за травень у такому ж розмірі, як у квітні. Це необхідно зробити щоб у червні не сплачувати подвійний розмір обов’язкового платежу – за травень, і червень.

Раніше при розрахунку розміру субсидії бралися до уваги доходи за минулий календарний рік – з січня до грудня минулого року. З 1 травня 2017 року враховуються доходи за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

Тобто у травні-червні в процесі перепризначення субсидій на новий період з 01.05.2017р. – субсидіантам врахують їх доходи не за весь 2016-й рік, а за три квартали 2016 року і один квартал 2017 року. Новим субсидіантам, за їх особистим зверненням, врахують доходи за попередні чотири квартали, що передують місяцю звернення.

Таким чином уряд йде на зустріч громадянам, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії. Наприклад, людина весь рік працювала та отримувала високу зарплату. Наступного року звільнилась з роботи та стала потребувати допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо було б брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду.

Новини Білої Церкви: Білоцерківців попереджають: у платіжках за комуналку не буде відображено субсидій

Затримки у призначенні субсидій виникають внаслідок того, що управління соціального захисту населення самостійно отримує від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України інформацію про доходи громадян.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні-червні управління соціального захисту населення міської ради проводить перепризначення субсидій на наступний рік та розраховує її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон. Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок буде проведений автоматично, без повторного звернення.

Всі одержувачі субсидій, які економили й не використали субсидію в повному обсязі матимуть можливість монетизувати залишки.

Таким громадянам, які мають право на виплату частини невикористаної субсидії будуть надіслані повідомлення. На даний час розпочато процедуру інформування одержувачів про необхідність написання заяви та відкриття банківського рахунку в термін до 01 вересня 2017р.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code