БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗРОБИЛО ФІКТИВНИЙ РЕМОНТ НА 200 ТИС. ГРН

Перегляди: 354

Установлено, що в грудні 2016 року директор ТОВ, яке знаходиться в м. Біла Церква, уклав два договори підряду з виконавчим комітетом Тетіївської міської ради про проведення капітального ремонту міського будинку культури та будинку військкомату

b5632518d9b8cb91d6ddf29b0018a2ac_L

Акт приймання-передачі вказаних робіт та довідка про їх вартість підписані в день укладення договору, а вже на наступний день виконавчим комітетом Тетіївської міської ради через Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області здійснено оплату  виконаних робіт.

Станом на січень поточного року в міському будинку культури та будинку військкомату ремонтні роботи не проведено, вікна та двері в приміщеннях не замінено.

Згідно із висновком судової експертизи обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт за договорами підряду не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією (дефектним актам, приймання виконаних будівельних робіт та формою КБ-2В) відповідно до договорів на  загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Таким чином, директор товариства з обмеженою відповідальністю, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив кошти місцевого бюджету на суму понад 200 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Тетіївського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури  директору вказаного товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 191  (привласнення майна, вчинене шляхом зловживання службовим становищем, повторно, та у великих розмірах) та за ч.ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

За вказані злочини  підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю строком на 3 роки.

Досудове розслідування триває.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code