Білоцерківський район лідирує за кількістю злочинів, скоєних неповнолітніми на Київщині в цьому році

Перегляди: 195

За даними Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУ Нацполіціі Київської області за 9 місяців поточного року зафіксовано 162 злочини, які скоїли неповнолітні на Київщині. Лідером за кількістю таких злочинів є Білоцерківський район

Про це повідомляє КиевVласть.

За 2013—2017 роки найбільшу кількість злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю на Київщині — було зафіксовано в 2016 році (332 злочини). Різке зростання кількості таких злочинів почалося в 2014 році (315 злочинів), в 2015 їх було зафіксовано вже 328. При цьому в 2013 році таких злочинів в Київській області було зафіксовано лише 282.

Однак, у 2017 році ситуація зі злочинністю серед неповнолітніх знову різко змінилася. У минулому році на Київщині неповнолітніми або за їх участю було скоєно 244 злочини. Обнадіюють і дані про кількість таких злочинів у столичному регіоні за 9 місяців поточного року — їх зафіксовано всього 162.

Як випливає з даних, наданих Управлінням інформаційно-аналітичної підтримки ГУ Нацполіціі Київської області, в поточному році на Київщині найбільшу кількість злочинів неповнолітні скоювали в Білоцерківському районі — 29 злочинів. Найменш активні неповнолітні злочинці в цьому році в Києво-Святошинському районі — за 9 місяців року там зафіксовано всього 6 злочинів скоєних неповнолітніми.

JJM1aISo

Источник idbc

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code