Білоцерківським школам дозволили самостійно вирішувати, чи оголошувати карантин у класах

Перегляди: 147

Таке рішення було прийняте на засіданні Білоцерківського міськвиконкому, що відбулось 11 лютого. Воно було ухвалене з метою запобігання збільшення захворюваності на грип і ГРВІ у місті

90690

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

У Білій Церкві захворюваність серед дітей становила від 10% до 17% (показником, коли вводять карантин є поріг інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ –  25-30%). Проте, станом на сьогодні, у школах є певні класи, де захворюваність має доволі високий показник, тоді, коли загальна захворюваність у школі невисока.

Із 734 класів, які функціонують у Білій Церкві, карантин діє у 77 класах, це становить більше 10 % від загальної їх кількості.

Аби не зупиняти повністю процес навчання у місті, це рішення надає повноваження керівникам шкіл міста приймати рішення про запровадження протиепідемічних та обмежувальних заходів шляхом оголошення карантину в окремих класах.

Управлінню освіти і науки Білоцерківської міськради надані повноваження оголошувати карантин в окремих школах міста.

За умови, коли у місті буде подолано епідеміологічний поріг захворюваності у Білій Церкві– загальний карантин має бути введено рішенням міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code