Білорусь змінює порядок пропуску на кордоні

Перегляди: 459

Білорусь виставить нові підрозділи прикордонників на українському та прибалтійському напрямках і змінить структуру територіальних органів прикордонної служби

1395733153-4970-belarus-n1by

Таке рішення прийняв президент Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА.

Передбачається посилення “зовнішнього кордону ЄС” з суміжними державами в зв’язку з міграційним кризою, підвищенням рівня терористичної небезпеки в країнах Західної Європи; збереженням високого ризику контрабандного ввезення в Білорусь зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Пріоритетними завданнями визначили попередження нелегального в’їзду на територію Білорусі терористів і екстремістів, засобів терору, екстремістською та іншої злочинної діяльності; нелегального ввезення в дану країну контрабанди. Також серед основних завдань – боротьба з нелегальною міграцією і наркотрафіком, нарощування інфраструктури на кордоні і в прикордонній території.

Для цього мають намір удосконалювати систему моніторингу, порядок пропуску людей і транспорту, впровадження в діяльність органів прикордонної служби нових технологій.

Нагадаємо, 5 січня Рада міністрів Республіки Білорусь прийняла рішення про закриття генерального консульства Білорусі в українській Одесі.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code