Білоруська авіакомпанія «Ruby Star» обирає Білу Церкву як надійного авіапартнера

Перегляди: 411

На базі комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» здійснюється технічне обслуговування повітряних суден не лише українських авіакомпаній, а й з багатьох інших країн близького та дальнього зарубіжжя, так білоруська авіакомпанія «Ruby Star» обирає Білу Церкву як надійного авіа партнера

537f00b393b96f3e9b35fa9acda

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу в Facebook.

Так, наприкінці минулого тижня на аеродром «Біла Церква» прилетів білоруський транспортний літак Ан-12 з метою виконання регламентних робіт з продовження льотного ресурсу.

Маршрут даного повітряного судна пролягав зі столиці Азербайджану Баку через північну частину Туреччини до аеропорту «Бориспіль». Після проходження двогодинних процедур з розмитнення літака, опівдні «залізний птах» розправив крила над Білою Церквою.

Варто зазначити, що це вже не перше повітряне судно білоруської авіакомпанії «Ruby Star», яке прилетіло в місто на технічне обслуговування в рамках плідної співпраці між авіапідприємствами.

У свій час цей літак Ан12 здійснював численні польоти під прапором української авіакомпанії «Шовковий шлях», яка була дочірньою компанією в Азербайджані. Тож співпраця в авіагалузі широко розповсюджене явище, особливо між країнами СНД, пов'язаних тісними економічними зв'язками.

У жовтні аеродром «Біла_Церква» відзначився пожвавленням авіаційних операцій, зокрема найбільші авіакомпанії «Cavok Air», «Україна-Аероальянс», «Turkmenistan airline», «RubyStar», які на постійній основі обслуговують свій повітряний парк на базі КП «БВАК», засвітились у Білій Церкві.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code