Біля берегів Туреччини багатії катаються на розкішній яхті Януковича

Перегляди: 574

Розкішна яхта втікача-Януковича не тільки не заарештована правоохоронцями, але й продовжує приносити власнику стабільний дохід, тільки біля берегів Туреччини

Про це дізналися журналісти програми «Гроші».

Супер-яхта BANDIDO належить сину одіозного екс-політика — Саші «Стоматологу» — і була зроблена за спецзамовленням і придбана ним за майже 6 мільйонів євро.

Раніше, у часи, коли Янукович та Ко були при владі, плавзасіб розташовувався у Балаклаві, де ніколи не звітувало про вихід із бухти, порушуючи усі загальноприйняті правила мореплавства.

Однак, більше півроку назад суперяхта зникла з геолокаційних радарів.

Пізніше, журналістам вдалося знайти BANDIDO, але вже не у Криму, а біля берегів Туреччини у Фетхіє — одному із популярних курортів Егейського моря.

Більше того, «скарб» Януковича віддали у чартер. Тобто тепер кожен охочий багатій може орендувати човен, оскільки місця його дислокації та ціна за оренду вказані на інтернет-сайті.

Міжнародні чартерні компанії пропонують забронювати круїз на президентській яхті, інтер'єр якої просто вражає, хизуючись позолотою, натуральною шкірою, коштовним деревом та найдорожчими аксесуарами.

Всього лише за 9 тисяч євро в день, або ж — за 40 тисяч на тиждень, будь-який бажаючий товстосум може орендувати BANDIDO.

Однак, найдивнішим залишається той факт, що, знаючи місце розташування яхти Януковича, прокуратура не поспішає накладати на неї арешт.

Попри хитру схему придбання яхти – через офшор у Панамі — , для спецслужб знайти справжніх власників цілком реально.

Однак, у єдиному державному реєстрі судових рішень ніяких постанов щодо яхти BANDIDO не має.

«Те що зараз власність Януковича спокійно катається ще й під українським прапором у міжнародних водах — це безвідповідальність генпрокуратури, яка мала попросити своїх партнерів за кордоном заарештувати цю яхту», — пояснив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Таким чином, наразі гучні заяви про арешт і конфіскацію майна «родини» вже два роки поспіль лишаються пустими балачками. Суперяхта, ймовірно, придбана за народні гроші, через бездіяльність спецслужб не тільки не арештована, але й примножує статки президента-втікача.

Відео програми

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code