Борець зі «злодіями в законі» Геращенко не знає кримінального кодексу

Перегляди: 532

Коли радник міністра МВС Антон Геращенко запропонував внести до кримінального кодексу України таке поняття, як «злодій в законі», він показав своє повне незнання КК і некомпетентність в юріспріденціі

Про це заявив порталу «Знай» президент Української асоціації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

"Переносити умовні ієрархії, властиві кримінальному світу, в кримінальний кодекс — це нонсенс. Адже злочинця необхідно оцінювати по скоєному ним злочину, а не за його місцем в кримінальному суспільстві. Не виключено, що завтра-післязавтра Геращенко придумає, що в кримінальний кодекс необхідно буде внести такі терміни, як «пахан» або «шістка», — повідомив С. Шабовта.

Експерт припустив, що ця дивна ідея Геращенко може бути спробою «підігнати» законодавство під затриманих нещодавно «авторитетів» на столичній Оболоні, щоб підібрати їм правильні звинувачення.

Нагадаємо, днями стало відомо, що в ВР планують ввести в Кримінальний кодекс поняття «злодій в законі». Автором законопроекту вступив депутат Антон Геращенко (фракція Народний Фронт) запевняє: зараз немає способів боротися з такими людьми, максимум, що їм загрожує — депортація з України, оскільки більшість злодіїв в законі — громадяни інших країн.

У разі, якщо законопроект приймуть, їх можна буде саджати на термін від 7 до 12 років.

Джерело: Знай

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code