Через аеропорт у Білій Церкві будуть здійснювати вантажні перевезення вже цього року

Перегляди: 138

У серпні цього року в аеропорту Білої Церкви запустять міжнародні авіаційні вантажоперевезення, але спершу треба створити на території підприємства пункт пропуску через держкордон

500px-Білоцерківський_аеродром

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час прес-конференції, повідомляє «УНН», передає інформаційний портал «Моя Київщина».«Ми всіляко підтримуємо ініціативу місцевих органів влади щодо перетворення діючого аеропорту в Білій Церкві на міжнародний ультимативній транспортний вузол. Цього року ми плануємо надати йому міжнародний статус і запустити вантажні перевезення на регулярній основі», — наголосив він.

За його словами, вантажні перевезення з Білої Церкви мають розпочатися вже в серпні цього року.

При цьому директор КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергій Кандауров додав, що загальна вартість цього проекту, за підрахунками європейських експертів, становила 67 млн доларів, які треба вкласти протягом трьох років.

«Нашою метою є створення мультимодального транспортного вузла з Білоцерківського ремонтного авіаційного вантажного комплексу і авіаремонтного заводу, який там діє на сьогоднішній день», — зазначив чиновник.

За його словами, цей комплекс буде здійснювати ремонт, вантажні перевезення, базування літаків, а також пасажирські перевезення в системі лоукост.

Також він зазначив, що попит на аеропорт зростає через бажаючих здійснити там ремонт, також є зацікавленість перевізників. Втім для цього в аеропорту треба створити пункт пропуску через державний кордон, що має відбутися до кінця цього року.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code