Через блокаду один із найбільших українських ГЗК зупиняє частину виробництва

Перегляди: 311

Унаслідок блокади залізничного сполучення з Донбасом один із найбільших в Україні гірничо-збагачувальних комбінатів – Північний ГЗК – зупинив половину машин огрудкування

Про це повідомили на підприємстві, передає Politeka.

Це спричинить не лише погіршення виробничих показників підприємства, а й значне скорочення робочих місць у Кривому Розі.

Як повідомляли раніше ЗМІ, незаконна блокада НКТ, що триває, спричинить великі проблеми підприємств не лише на неконтрольованій території України, а й на її контрольованій частині.

“Відбудеться стрімке падіння зайнятості в Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі, Кам’янському (метзаводи, їхні постачальники і підрядники), що матиме катастрофічні наслідки для соціально-економічної стабільності в промислових містах країни і спричинить різке зниження соціально-економічної стабільності в Україні загалом”, – повідомив із цього приводу президент об’єднання підприємств “Украметаллургпром” Олександр Каленков.

Також Каленков заявив, що незаконна блокада стане причиною падіння виробництва на двох металургійних гігантах Маріуполя (“Азовсталь” і ММК імені Ілліча) як мінімум на 20%.

Україна втратить місце в першій десятці країн-виробників сталі й знизить свій експортний потенціал без можливості відновлення на горизонті двох років. За таких умов вимушене скорочення співробітників металургійних підприємств неминуче. Лише в прифронтовому Маріуполі воно становитиме понад 3 000 осіб. Під загрозою опиниться й реалізація програм розвитку Маріуполя, адже понад чверть міського бюджету – податки місцевих металургів.

Як повідомляли раніше, блокада залізниці вдарить по всій промисловості України, що неминуче призведе до падіння курсу гривні внаслідок різкого зменшення валютної виручки. Гірничо-металургійний комплекс дає чверть всієї валюти країні.

Источник politeka

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code