Через Україну до ЄС проїхав перший контейнерний поїзд із Китаю

Перегляди: 157

Територією України проїхав перший контейнерний поїзд із Китаю до Польщі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає УНН

f383d26670d53b5e7b1d3d9edea3cdce42ce2bfc

«Транзит повертається. З символізмом в новому році. 39 годин і 54 хвилини територією України їхав перший контейнерний поїзд з Китаю до Польщі», — написав Кравцов.

Повідомляється, що вперше поїзд їхав широкою колією LHS без перевантаження на кордоні, а зустрічали його колеги у польському Славкуві.

"Маршрут «Китай-ЄС» транзитом Україною є надійним, дешевшим та зручнішим для всіх учасників цього логістичного ланцюга. А цей поїзд — гарний знак і перша важлива ластівка в організації масштабних проектів з Китаєм та Середньою Азією для «Укрзалізниці», — додав Кравцов.

Він також зазначив, що в «Укрзалізниці» є ряд переваг для таких маршрутів і їх розвитку в майбутньому, так як це може бути частиною сухопутного та морського маршруту ТМТМ (Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут).

Проте глава компанії визнає, що транзитні перевезення по території країни в цілому продемонстрували зниження обсягу.

«З 2008 року щороку обсяг транзитних перевезень Україною падає. Транзит з Китаю до країн ЄС має ряд штучних перепон з політичним забарвленням. Це питання не бізнесу, а геополітики», — написав Кравцов.

Зазначимо, що контейнерний поїзд виїхав з китайського Сіаня до польського Славкува, час у дорозі — 12 днів.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code