Чи зможуть Коломойський та Гончаренко довести, що Саакашвілі також корупціонер

Перегляди: 761

Гончаренко ініціював черговий виток атаки на Саакашвілі

Вчора на засіданні Верховної Ради одеський народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Голубов зробив чергову заяву про те, що губернатор Одещини Саакашвілі та його помічники є корупціонерами, а його команда грабує і щоденно транжирить гроші на власні потреби благодійного фонду, створеного для реабілітації бійців АТО.

До цього повідомлялося, що Дмитро Голубов проінформував керівників Генпрокуратури, МВС і СБУ, що в ЗМІ (на сайті Гончаренка) з'явилася інформація про фінансування політичної реклами, у тому числі кандидата в мери Одеси Олександра Боровика, за рахунок благодійного фонду «На благо Одеси».

В самому ж благодійному фонді не заперечували, що оплатили рекламу Саакашвілі на центральних каналах, а реклама була соціальною.

Слід зазначити, що Голубов є керівником «Інтернет партії», на виборах до парламенту він балотувався від «Блоку Петра Порошенка». «Інтернет партію» пов'язують з близьким другом і соратником Голубова – колишнім головою Одеської облради, а нині нардепом від «БПП» Олексієм Гончаренком. Сам політик цей зв'язок заперечує.

"Я маю особисті стосунки з Дмитром Голубовим, але до самої "Інтернет партії «ніякого відношення не маю», — сказав Гончаренко.

Голубов в своїх обвинуваченнях в корупції команди Саакашвілі спирається на інформацію, яку розмістила на своєму сайті грузинська хакерська спільнота «Хінкалі». Тут слід нагадати, що і самого Голубова називають одним із найгучніших кіберзлочинців усіх часів. Після звинувачення його в організації хакерської групи, якак займалася викраденням номерів кредитних карток по всьому світу та затяжного судового процесу, суд вирішив передати його на поруки народним депутатам із фракції «Партії регіонів» Володимирові Демьохіну та Володимиру Макеєнку, які внесли за нього по 50 тисяч гривень застави кожен.

Натомість на новинному порталі «Думская.net», володіння яким приписують тому ж Гончаренку, останнім часом також почали з’являтися новини про те, що ця група хакерів викриває Саакашвілі і Ко саме як корупціонерів нової формації. То ж чи має відношення «Хінкалі» до Грузії, також викликає сумніви і наштовхує на роздуми про її заснування самим Голубовим та Гончаренком.

Як ми вже писали, протистояння між нардепом Гончаренко та губернатором Саакашвілі перейшло в активну гучну фазу. Після виборів, отримавши більшість депутатьських місць тарозділивши міську та обласну ради з Генадієм Трухановим, Гончаренко почав зливати «компромат» на команду Саакашвілі в широкі маси.

Варто зазначити, що Гончаренко в спайці з Трухановим — не єдиний ворог Саакашвілі. До інформаційного цькування Саакашвілі долучився і Ігор Коломойський.

ЗМІ, пов'язані з олігархом, активно підтримують «антигрузинську кампанію».

Джерело: Depo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code