Чиновник міграційної служби заробила півтора мільйони, продавши незадеклароване майно

Перегляди: 112

Начальник Сихівського районного відділку у місті Львові ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Романик реалізувала незадекларованого майна на півтора мільйона гривень

320082

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації чиновника.

Вчора, 6 серпня Романик задекларувала дохід від відчуження нерухомого майна, отриманий минулого місяця, у розмірі 1 мільйон 582 тисячі 500 гривень.

320082_1

У цій саме зміні до документа Романик задекларувала придбання об’єктів нерухомості – житлового будинку та земельної ділянки у Львівській області. Сумарна вартість придбання – 1 мільйон 108 тисяч 341 гривня.

320082_2

Декларувати зміни у майновому стані для чиновників є нормальним явищем, але річ у тім, що у декларації чиновника за минулий рік просто немає нерухомого майна, яке б коштувало півтора мільйона і яке Романик могла б продати. Судячи з документа, єдина нерухомість, яку має чиновник митниці – квартира у Львові вартістю 610 тисяч 714 гривень.

320082_3

Тож, виходить, що Романик продала незадеклароване майно і на отримані гроші придбала земельну ділянку з будинком, та ще й додатково отримала майже п’ятсот тисяч різниці вартостей. Це чималі гроші, зважаючи на те, що згідно декларації, Романик заробляє близько 19 тисяч гривень на місяць.

Источник antikor

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code