ЧОМУ В САДОЧКАХ ВИХОВАТЕЛІ ПРОСЯТЬ БАТЬКІВ ПРИНЕСТИ ХЛІБ?

Перегляди: 491

Батьки маленьких білоцерківців, які відвідують дитячі садочки, почали скаржитися на те, що вихователі просять їх принести хліб для харчування малечі. Чому так сталося, пояснює начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик

d5a4c19174133d3226101d93564e2e72

Протягом доби триває активне обговорення організації харчування в закладах дошкільної освіти міста, зокрема наявності такого продукту, як хліб. Щиро поділяю Вашу стурбованість і не менше від Вас обурений цією ситуацією. І хоч від моїх і ваших емоцій легше не стане, проте хочу надати громаді об’єктивну інформацію з цього приводу.

З 01 січня 2018 року хліб у заклади дошкільної освіти згідно з договором поставляло ТОВ «Білоцерківський хлібокомбінат» на суму 20% від попереднього договору, що відповідає вимогам чинного законодавства України. Водночас із цим управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради було оголошено тендер на поставки хліба у 2018 році. Процедура закінчилася підписанням договору 30 січня 2018 року з переможцем – тим же ТОВ «Білоцерківський хлібокомбінат». Проте, 14 лютого 2018 року вищевказане підприємство заявило про свою ліквідацію: зміну назви, рахунків та інших реквізитів. Відповідно постачати хліб неіснуюча організація не може. Тому відразу ж 16 лютого 2018 року управління освіти і науки оголосило новий тендер на поставки хліба. Аукціон відбувся 06 березня 2018 року. Згідно з тендерною процедурою договір із переможцем може бути укладено не раніше 23 березня 2018 року.

Безымянный

До 02 березня 2018 року включно хліб у заклади дошкільної освіти завозився за рахунок залишків коштів від першого договору. Керівників дитячих садочків було попереджено про цю ситуацію і наполегливо рекомендовано компенсувати нестачу хліба випічкою власного виробництва! Для цього всі необхідні ресурси в закладах є!!!

Проте, окремі керівники обрали «легший» шлях, змушуючи батьків купувати хліб. Як керівник освітнього галузі міста, я категорично не погоджуюся з такою позицією завідувачів закладів дошкільної освіти, тому по відношенню до них будуть прийняті відповідні рішення. Щодо інших продуктів, то всі вони є в наявності в закладах освіти міста. Проблемою може бути лише те, що продукти, які швидко псуються, зокрема м'ясо, кури, молоко, сир, ковбасні вироби, завозяться невеликим порціями 1-2 рази на тиждень відповідно до заявок керівників закладів. Відсутність окремих вищевказаних продуктів 12 березня 2018 року пояснюється виключно об’єктивними причинами – тривалим терміном карантину та 4-ма вихідними днями, коли не можна було здійснювати привезення продуктів. Але вже станом на сьогодні – ще раз наголошую! – відповідно до заявок керівників закладів дошкільної освіти і графіка підвезення ці види продукції будуть у наявності. Насамкінець хочу подякувати всім за активну громадянську позицію і підкреслити, що державно-громадський контроль діє.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code