Чотирнадцять мільйонерів з Київщини подали декларації за минулий рік

Перегляди: 281

Семінар від податківців у Білій Церкві

edd41bcd2c877ea42045eeed0ea64382

22 березня, у Білоцерківській ОДПІ відбувся кустовий семінар на тему «Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році».

Про кампанію декларування доходів розповіли представники керівного складу Головного управління ДФС у Київській області, повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина».

З початку поточного року мешканцями Київської області подано 1 710 декларацій про майновий стан та доходи, отриманих у 2017 році. З них 14 – подано громадянами-мільйонерами, які зазначили дохід на суму 59,9 мільйона гривень.

Так, загальна сума коштів, задекларованих громадянами складає 256,1 млн грн. Загалом із загальної кількості поданих декларацій 897 – на право скористатися податковою знижкою. З метою реалізації права на податкову знижку, подати таку декларацію можна до 31 грудня поточного року.

Фахівці ДФС нагадали, що податок на доходи фізичних осіб, окрім держбюджету, надходить до місцевих скарбниць і є основним джерелом їхнього наповнення. Тому просять мешканців Київщини проявити сумлінність та виконати свій обов’язок перед державою, вчасно подавши декларацію про доходи, отримані минулого року. Останній день подання декларацій — 2 травня 2018 року.

Ознайомитися з детальною інформацією про кампанію декларування доходів можна на сайті ДФС у Київській області.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code