Цього року ДСНС залишили без коштів на форму для рятувальників

Перегляди: 124

Цього року Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) виділили лише 5% від потреби коштів на формений одяг для особового складу, що змушує відомство шукати допомогу у благодійних та гуманітарних організацій. Про це повідомила прес-служба України з надзвичайних ситуацій у відповіді на запит кореспондента УНН

a7a539f98789464bbd74b2c377cb3c7d679ec6c6

За даними прес-служби, потреба на 2019 рік для забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту форменим одягом та речовим майном становить близько 660 млн грн, втім Державним бюджетом на 2019 рік передбачено лише 31 млн грн, чи 4-5% від потреби.

Як пояснили у прес-службі ДСНС, такий обсяг виділених коштів не дозволяє належним чином забезпечити особовий склад відповідно до встановлених норм, тому керівництво відомства вживає "всі можливі заходи, не заборонені чинним законодавством для покращення забезпеченості формою за рахунок залучення коштів спеціального фонду, благодійної та гуманітарної допомоги та інших надходжень.

Також у відомстві уточнили, що потреба у коштах для забезпечення однієї особи форменим одягом та речовим майном становить близько 14,2 тис. грн на рік.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code