Цю країну знищить корупція!

Перегляди: 775

Чверть віку як існує незалежна держава Україна. Яке найбільше лихо супроводжує її весь цей час? Правильно, корупція

Візьмемо всіх без винятку президентів – не було жодного чистого, без корупції. В одного на носі Чорноморський торговий флот, в другого зять – мільярдер, третій відзначився «любими друзями». Апофеозом був звичайно Янукович, що все приладнав на сімейні рейки.

А що зараз, після революції? І чи була це взагалі революція? Усім відомий вираз, що наслідками революції користуються негідники. Справа в тому, що не було ніяких наслідків, а всі керманичі очолили грошові потоки, от і все. Причому у деяких сферах, наприклад в прокуратурі і судах люди взагалі не змінилися, тим більше, що потрібно міняти не людей, а систему.

Судова гілка влади, що апріорі повинна бути кришталево чистою є гніздом корупції, де неможливо добитися правди. Взяти хоча б наприклад справу «діамантових прокурорів». Мало того, що справа не розслідується, ще й на тих, хто розпочав її здійснюється тиск.

Другий приклад – розслідування злочинів на Майдані. Знову ж таки всім злочинцям дали змогу втекти. Те ж саме і щодо корупції в минулій владі. І найстрашніше те, що вони просто не можуть закінчити жодну справу звинувачувальним вироком. Від Портнова до Корбана і Мосійчука ніяких результатів. Що там за спеціалісти? Просто жах.

Парламент дав надію на зміни. Конституційна більшість, що прийшла у результаті Майдану, мала впровадити швидкі та якісні зміни.

І що ми маємо? Більшість взагалі немає. Щоб одержати позитивне рішення, потрібно разів п’ять поставити на голосування, та й то ще не факт, що воно (рішення) буде прийняте.

Найбільше роздратування викликає відвідуваність засідань Верховної Ради. Кожен третій не ходить на роботу, а то по п’ятницям просто немає кворуму. З цим треба щось робити. Негайно! Ми живемо в епоху швидких змін – наш світ став занадто мобільним. Україна на передовій за демократію. І це не просто слова. Регламентом треба якимось способом забезпечити присутність парламентарів у залі.

У двох найбільших фракціях і в деяких інших існує принаймні трійка депутатів, які явно фінансовими вливаннями стимулюють голосування в певному ключі і цьому теж потрібно поставити край.

Ми не маємо часу. Необхідно прискорити діяльність законодавчого органу, на порозі вже стоять «брати зі сходу». Немає ніяких натяків на поліпшення діяльності парламенту. Хоча вибори зараз не на часі, якщо робота Ради буде так продовжуватись і надалі, то її необхідно міняти.

Кабінет Міністрів. Візьмемо Міністерство оборони. Фронт тримається на волонтерах, на діаспорі, а кошти, що виділяються з бюджету просто розкрадаються.

Не знаю, що робитимуть депутати щодо Уряду у грудні, але тримати й далі в роботі людей, що не в змозі навести порядок в країні просто несерйозно. Економічна ситуація в Україні погіршується і з цим треба боротися.

Уряд нічого не робить для розвитку економіки і нахабним чином краде гроші МВФ і країн-донорів України. Ніякої програми, жодного об’єкту інфраструктури, абсолютний нуль.

Важко сказати, за що голосуватимуть депутати цього уряду, але його просто треба гнати віником.

Відомо усім, що риба гниє з голови. Це твердження є цілком правдивим і справедливим. Які справи в державі, хто за це має відповідати. Звичайно, президент. Не будемо розглядати представників адміністрації президента, просто проаналізуємо чим вони займались до нинішніх посад. Переважна більшість з них грубо кажучи займалась цукерками. От і все.

Коли президент на зустрічі в голландському вузі пригощав студентів цукерками (що вже за визначенням є корупцією) виникає питання: і якої фірми солодощі? Може «Житомирські ласощі» чи «Світоч» або «Конті».

Міжнародні організації спостерігають за конвульсіями української влади. Вони чудово розуміють, що головною причиною є не тупцювання на місті, а просто падіння, корупція, тільки корупція. Просто дивно, чому вони досі надають кредити країні, яка їх продає і краде, десь п’ятдесят на п’ятдесят.

Але це не безкінечно. Вони ж вміють рахувати гроші.

З нетерпінням чекаємо на візит віце-президента США Джо Байдена, що прибуває в понеділок. Безперечно американці й надалі виділятимуть гроші для України. Але розуміючи те, що гроші платників податків розкрадаються в великих розмірах він повинен визначити основні точки для їх використання.

Найкращий вихід з даного стану це відставка Кабінету міністрів разом з неперевершеним Арсенієм Яценюком. Це було б великим плюсом для України, але боюсь, що шантаж «Народного фронту» втримає цю людину на плаву. Це негативно позначиться на подальшому розвитку ситуації в Україні.

Один з останніх фільмів радянської доби «Людина з бульвару Капуцинів». Герой другого плану сказав фразу «Цю країну знищить корупція», маючи на увазі звичайно Америку. США успішно впоралось з цією хворобою. Хочеться вірити, що з цією проблемою справиться і Україна.

Світлана Носата для ІП «Українські реалії»

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code