ДемАльянс закликав Народних депутатів України розпустити Миколаївську міськраду

Перегляди: 455

Представниці ДемАльянсу Світлана Заліщук, Катерина Стоколяс, Євгенія Матейчук на брифінгу у Верховній Раді звернулися до Народних депутатів України з вимогою розпустити Миколаївську міську раду і оголосити позачергові вибори Миколаївської міської ради і Миколаївського міського голови на весну 2018 року. До звернення долучили підписи містян, які підтримали розпуск Миколаївської міськради

IMG_20171109_153809

«Сьогодні в Миколаєві діє міська рада, яка втратила довіру містян і довела свою неефективність.5 жовтня під контролем народного депутата України Давіда Макар”яна 42 депутати міської ради проголосували за імпічмент діючого мера і рішення вступило в силу. Ми можемо по- різному оцінювати ефективність роботи Олександра Сенкевича на посаді мера, але те, як було прийняте це рішення нас не влаштовує. Незгоду з таким рішенням висловили тисячі миколаївців, які прийшли на віче 8 та 15 жовтня. Вони вийшли, бо у них забрали право вибору. Бо саме вони обирали міського голову, а зняли його 42 депутати з дирижером. Там же були зібрані підписи до Верховної ради України»- зазначила Катерина Стоколяс.

«Сама ж рада, за всі ці 2 роки роботи так і не показала своєї спроможності ефективно управляти містом.
1.Одна з найбільших фракції Опоблоку неодноразово саботувала сесії ради. Депутати дозволяють собі на комісіях бити начальників управлінь, погрожувати розправами над чиновниками, деякі з них відкрито зневажають українців, українську владу, армію, українську мову.

2. За 2 роки жодної депутатської ініціативи про вирішення таких серйозних проблем в місті як, наприклад, зграї безпритульних тварин, громадський транспорт не було навіть подано на розгляд.

3. І що найголовніше, депутати і голова фракції фігурують в справі кримінального авторитета Михайла Титова, який зараз під арештом в Маріуполі» — заявила Євгенія Матейчук.

Миколаєву потрібні впевнені ефективні депутати, а не бездарні “хазяйственники”, які під страхом готові голосувати хоч за чорта лисого.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code