ДЕНЬ БІЛОЇ ЦЕРКВИ БУДЕМО СВЯТКУВАТИ 16 ВЕРЕСНЯ

Перегляди: 669

28 серпня відбулася робоча нарада щодо підготовки до святкування 985-ї річниці заснування Білої Церкви, яка цьогоріч відзначатиметься 16 вересня

Bila_Tserkva_gerb.svg

На початку зустрічі міський голова Геннадій Дикий закликав до максимальної взаємодії та злагодженої роботи усіх, хто буде задіяний у підготовці свята – представників структурних підрозділів міської ради, комунальних та приватних підприємств тощо.

«Я маю бути впевнений у тому, що День нашого міста пройде на такому рівні, якого ще не було. У першу чергу, це потрібно людям, які не можуть собі дозволити витрачати великі кошти на поїздки за кордон. Це має бути свято для всіх», – наголосив Геннадій Дикий.

Під час наради детальну презентацію концепції святкового дійства зробила  радник міського голови з питань культури і туризму Олена Кравченко. Вона відмітила, що цьогорічне дійство міститиме чимало нового та цікавого, відрізнятиметься від минулорічного розширенням географії проведення свята. Зокрема, локації будуть розміщені не лише в центральній частині міста, але й в інших.

Щоправда, поки що не повідомляється, які ж саме заходи готують для містян та який розмір бюджет святкування.

Нагадаємо, нещодавно профільна депутатська комісія з'ясувала, що 400 тис грн по програмі «Турбота» замість того, аби йти на матеріальну допомогу мешканцям, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, були перераховані парку ім. Шевченка на різноманітні святкування.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code