День захисника України

Перегляди: 924

14 жовтня Голова Миколаївської обласної організації ТСО України Пустоляков О.Д. взяв участь в урочистих заходах з нагоди    Дня захисника України, які очолили губернатор  Миколаївської області О.Савченко та голова обласної адміністрації Миколаївської області В.Москаленко.

unnamed-3

unnamed

На території 79-ої окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади були покладені квіти до пам’ятника загиблим бійцям, а у парку «Перемоги» вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

unnamed-4

unnamed-2

Також з нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в парку «Перемоги» згадали кращі традиції козаків, відкрили паркову скульптуру козака Мамая та висадили Козацький дуб на Алеї  Казацтва. Ця скульптура була виконана на замовлення представників козацької громади Миколаївщини і відображає одного з самих популярних на України образів «Козак Мамай» — козак, якого називають справжнім втіленням українського народу.

14 жовтня ми святкуємо День захисників України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці, бо ці свята поєднує любов до миру, любов до Бога та любов до Батьківщини.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code