Депутат від БПП робить все, щоб захопити 30 квартир у київській новобудові

Перегляди: 504

У Верховному суді розпочалося слухання позову компанії народного депутата від Блоку Петра Порошенка Гліба Загорія, яка намагається присвоїти близько 30 квартир у столичному будинку, проти однієї з мешканок горезвісного будинку

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор Чорного Комітету Богдан Тицький.

“Із матеріалів справи зникла наукова експертиза, яка підтверджувала, що “Дарниця” не має права претендувати на житло громадян, що проживають в будинку по вул. Новодарницька, 6 в Києві″, – додає він.

Сім’ї, які проживають у будинку, вже давно заплатили за власні квартири, але керівництво ” Дарниці” всупереч контракту і під страхом виселення вимагає доплатити ще кілька сотень тисяч гривень. 4 серпня мешканцям житлового будинку по вул. Новодарницька, 6 прийшла постанова Дарницького суду, якою накладається арешт на все їх рухоме і нерухоме майно, ґрунтуючись на тому, що нібито за купівлю квартир не було сплачено належним чином. У квартиру громадської активістки Віти Бишенко вже уламувались судові виконавці, щоб виставити її на продаж. Сума у кожного різна – від 163  до 350 тисяч гривень. Наразі в заручниках кривосуддя перебуває 30 сімей.

1128

Із кореспондентом ІНФОРМАТОРа пані Бишенко поділилася заявою, яку активісти надіслали до міністерства ще влітку:

“10.01.1997 року ЗАТ «ФФ «Дарниця», порушивши Закон (згідно п.4 Правил державної реєстрації  об’єктів нерухомого майна , що знаходяться у власності юридичних та фізичних осіб від 1995р. та тимчасового порядку видачі свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, затвердженого КМДА від 02.10.1996 р. оформлення права власності та видачу свідоцтва про право власності  фізичним особам на квартири багатоквартирних будинків здійснює Головне управління житлового забезпечення м.Києва), звертається до Дарницької РДА з заявою про отримання Свідоцтва колективної власності на вказаний будинок, а 16.01.1997 року отримує Свідоцтво на право приватної власності.

Листом Міністерства юстиції України від 07.10.99 р. №с-582-34 зазначено:

«В той же час, вказане свідоцтво видане ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» видане з порушенням вимог чинного законодавства, а також прав інших дольовиків.

З огляду на це, розірвання договору купівлі-продажу не тягнутиме за собою поновлення ваших конституційних прав, оскільки причиною їх порушення стало неналежне оформлення свідоцтва про право власності.»

Вимагаємо:

Поновити наші конституційні права, що були порушені 16.01.1997 року та привести у правову площину наші майнові права на збудоване нами житло та оформлення права власності на наші квартири.

Додаток:

1.Копія заяви в Дарницьку РДА від 10.01.1997 р.

2.Копія розпорядження Дарницької РДА від 15.01.1997 р.

3.Копія свідоцтва про право власності від 16.01.1997 р.

4.Копія договору дольового будівництва від 1995 р.

5.Копія відповіді Мінюсту від 07.10 1999 р”.

Чорний Комітет уже проводив акції протесту на підтримку ошуканих мешканців, а у вересні завдяки тиску активістів Віті Бишенко та іншим постраждалим вдалося потрапити на прийом до заступника міністра юстиції.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code