Депутати Білої Церкви просять владу надати місту статус центру Київщини

Перегляди: 148

За відповідне звернення до президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Київської облдержадміністрації проголосували міські депутати на засіданні 100 сесії Білоцерківської міськради VII скликання

imgbig-5-1-1170x780

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

Білоцерківські депутати аргументували своє звернення тим, що Біла Церква – найбільше місто на території Київщини, населення якого складає 210 тис. жителів. Воно є містом обласного значення, а також, на думку депутатів, є економічним, культурним, промисловим та освітнім центром Київщини.

Як зауважили міські депутати, Біла Церква є й одним із лідерів у сфері інвестицій та економічного розвитку серед 100 найбільших міст України у 2019 році. Крім того, у місті розвивається великий інфраструктурний проєкт – Індустріальний парк «Біла Церква», і планується створення міжнародного мультимодального транспортного вузла на базі аеропорту «Біла Церква».

На думку депутатів, ще одним аргументом на користь присвоєння Білій Церкві статусу обласного адміністративного центру є те, що у місті працює значна кількість підприємств та установ Київської облради: Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П. К. Саксаганського, Київський обласний центр служби крові, Білоцерківський обласний онкодиспансер, Білоцерківський протитуберкульозний диспансер, Київська обласна дитяча лікарня №2, спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква, обласна стоматологічна поліклініка. Окрім того, у місті діють Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації та Київська обласна торгово-промислова палата.

Як заявляють білоцерківські депутати, намагання міста протягом останніх років отримати статус адміністративного центру Київщини постійно наштовхувались на перешкоди, проте, на їхню думку, враховуючи нинішній потенціал міста, місто таки заслуговує отримати цей статус.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code